Новини

Зросли поштові тарифи через війну і здорожчання електроенергії

Лайфстайл, Новини
49 переглядів

“Укрпошта” з 1 липня підвищила вартість послуг на відправлення по Україні. 

Про це повідомляє пресслужба “Укрпошти”.

Згідно з повідомленням, “Укрпошта” спрощує нарахування тарифів для відправлень до двох кілограм. Згідно з тарифом “Стандарт” для  таких відправлень по області він становитиме 40, по Україні – 45 гривень. А для тарифу “Експрес” – 45 та 60 гривень відповідно.

Згідно з оновленими тарифами вартість відправлень “Укрпошта Стандарт” збільшиться у середньому на 5-9 грн. Тарифи  “Укрпошта. Експрес” по області та в межах України зміняться в середньому на суму до 10 гривень залежно від ваги відправлення.

Тарифи на пересилання письмової кореспонденції, послуг “Укрпошта. Документ” та міжнародних відправлень не зміняться.

В “Укрпошті” пояснили, що ключові причини підвищення тарифів – це зростання цін на електроенергію, паливо та комунальні послуги, інфляція, а також значні руйнування інфраструктури внаслідок російських обстрілів й необхідність її відновлення.

Оновлені тарифи також містять витрати на  реалізацію заходів для забезпечення безперервної роботи  в умовах відсутності електроенергії, зокрема на прифронтових територіях, для того, щоб пенсії, соціальні виплати, посилки, ліки та листи доставлялись всюди за будь-яких умов.

Коментарі
Теги: "Укрпошта", тарифи
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up