Новини

Зустріч із п’ятиднівчанкою Ангеліною Губерук

Архів
3 переглядів

За тиждень закривається передплата на місцеві друковані видання. Як і щороку, кожне ЗМІ сподівається, що не втратить свого давнього читача, здобуде нових палких прихильників.

Однією з таких наших відданих читачок є Ангеліна Губерук, з якою ми зустрілись якось під час відрядження у П’ятиднях, біля місцевого магазину. Жінці уже 78, але вона не зраджує своїй любові до читання. Розповідає, що завжди передплачувала разом зі «Словом правди» ще декілька видань. А тепер, коли у селі занепало поштове відділення і листоноша більше не носить газет, стало справді сутужно. «Живемо тут, як у тайзі. Щоразу, коли доводиться бувати у місті, газети собі обов’язково купую», – запевнила Ангеліна Володимирівна.

Вона також висловила свою думку щодо болючої теми для українців у році, що минає, – продажу землі. Розповіла, що частину своїх наділів здає в оренду фермеру Миколі Кондисюку, два гектари – у користуванні у Валерія Діброви. «Я проти продажу, – каже Ангеліна Губерук. – Продам землю, а раптом мої діти захочуть на ній хазяювати? Вже самі її купити не зможуть. А так нехай земля буде в оренді. Захочу – заберу назад».

Жінка розповіла, що родом вона із Локачинського району, але вже 44 роки живе у П’ятиднях. Вона сподівається, що прийдешній рік не засмутить українців: нехай і земля буде доступною дрібному господарю, і пошта нехай пресу доставляє до наших читачів.

А ми від себе обіцяємо наповнювати газету цікавими матеріалами.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
Реклама
keyboard_arrow_up