Новини

Зустріч у музеї з полковником медичної служби

Архів
59 переглядів

В історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулася зустріч із полковником медичної служби, лікарем і краєзнавцем Петром Голячуком.

Цей цікавий, непересічний чоловік народився у селі Хобултова Володимир-Волинського району. Його батьки були сільськими трудівниками,  від матері, сільської медсестри Людмили Миколаївни чоловік перейняв захоплення медичною справою. Вже проходячи строкову військову службу, вирішив вступати до Ленінградської військово-медичної академії, де згодом здобув фах лікаря – психоневролога. Подальша доля склалася так, що працював лікарем у Лаосі і В’єтнамі. Тож він добре пізнав життя у цих азіатських країнах, ознайомився із їх культурою та релігією – буддизмом.

Слухати Петра Голячука дуже цікаво, адже він проживав за кордоном, багато бачив, а ще цікавиться історією рідної Волині, має грунтовні знання з історії, релігієзнавства, психології. Тож послухати розповідь земляка прийшли його друзі та зацікавлені жителі нашого міста.

У всьому підтримує чоловіка дружина – Алла Миколаївна, яка теж має медичний фах. Подружжя, виховало двох синів, дочекалося внуків.

Для музею Петро і Алла Голячуки подарували вишиті рушники, ікони і картини. За це працівники музею висловлюють їм щиру вдячність.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up