Новини

“Зустрічі із людьми – це найкращий засіб комунікації нардепа та громади”, – Ігор Гузь

Архів
37 переглядів

Народний депутат Ігор Гузь переконаний, що найкращим засобом комунікації із жителями округу є особисті зустрічі із людьми. На цьому він наголосив під час відвертої розмови із жителями Володимира-Волинського, під час робочої поїздки в округ №19.

Із колективом Центру позашкільної освіти у Володимирі-Волинському обговорили місцеві питання щодо госпітальних округів та Волині, а також ситуацію із добудовою багатоквартирного будинку в місті для військових.

Ігор Гузь поінформував громаду про свою роботу в окрузі, парламенті та міжнародній співпраці в рамках робочих поїздок комітету Верховної Ради в закордонних справах.

Після звіту він запропонував поставити запитання. Люди цікавилися думкою нардепа, зокрема, щодо авто із іноземною реєстрацією, субсидій та пенсійних виплат населенню. Ігор Гузь повідомив, що він категорично проти «здирництва з людей, адже сплачувати  два євро на день людям, які не можуть придбати авто в Україні, – це ненормально», а «чергове підвищення пенсій варто чекати ближче до осені, точної інформації поки про це немає», – зазначив він.

Цього ж дня, нардеп привітав випускників педагогічного коледжу ім. А. Кримського, а також відзначив кращу молодь та викладачів   подяками  та подарунками

Ігор Гузь закликав виборців бути активними, та, за необхідності,  звертатися до його приймалень, які діють в регіоні Прибужжя, і додав, що в той час, коли він працює у Раді, його помічники на постійному контакті із волинянами – проводяться  щотижневі прийоми громадян у селах та містах.

Прес-служба народного депутата України.

Коментарі
Теги: Ігор Гузь, педколедж, ЦПО
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up