Новини

Зважуватимуть автомобілі на дорозі до Нововолинська

Архів
2 переглядів

Триває поточний середній ремонт на ділянці автодороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква між містами Володимир-Волинський та Нововолинськ. Про це повідомляє пресслужба служба автомобільних доріг у області.

У селі Суходоли підрядне підприємство ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» влаштовує місце для проведення габаритно-вагового контролю транспортних засобів. Всього на автошляхах державного значення області вже обладнано 10 таких місць.
Адже перевізник, який має намір використовувати великоваговий та/або великогабаритний транспортний засіб, зобов’язаний не пізніше ніж за три доби звернутися до відповідної служби автомобільних доріг або Укравтодору із заявою про видачу погодження маршруту. За наявності такого погодження потрібно отримати відповідний дозвіл у підрозділі Національної поліції.
Представники служби звертають увагу перевізників на те, що відповідно до частини другої ст. 132-1 КУпАП порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями або залізничними переїздами тягне за собою накладення чималого штрафу.
На волинських автошляхах габаритно-ваговий контроль здійснюється обласними управліннями Укртрансбезпеки та патрульної поліції.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up