Новини

Звіти, вибори і плани  холмщаців

Архів
9 переглядів

Минулої неділі  у приміщенні міськради зібралися   вододимир-волинці різного віку – похилого, середнього і зовсім молодь. Останніх не так і багато – мабуть, ще не «дозріли». Це – «холмщаки». Нас у місті та районі є багато. Майже кожна друга-третя родина має зв’язок із історією цього краю.

Звітно-виборчі збори у нас відбуваються згідно зі статутом, якого дотримується кожна громадська організація. У залі засідань зібралося близько сорока осіб. Приємно було побачити нові обличчя нащадків холмщаків – донька першого голови товариства В.В. Гуковського, який ще у 1984 році у нашому місті почав об’єднувати переселенців із Холмщини, представники Іванич, небайдужа жителька села Березовичі.

Питання, винесені на розгляд зібрання, обговорили і прийняли рішення: роботу голови нашого культурного товариства Юрія Грицюка, його старання для згуртування і його діяльність оцінили позитивно і виявили довіру до подальшої праці. Щодо другого питання – склад членів ради було частково змінено і збільшено до трьох осіб, щоб залучити молодших і активніших «холмщаків».

Третім питанням, винесеним на розгляд, ми опікуємося весь останній рік. Воно стосується встановлення пам’ятного знаку для вшанування нашої історії. Щодо нього напередодні мали зустріч із народним депутатом Ігорем Гузем, який також є нащадком «холмщаків». Приємно, що наші корені мають такі пагони, які сягнули найвищих щаблів у державі. Ігор Гузь підтримав проект і пообіцяв фінансово допомогти завершити його встановлення.

Небайдужі нащадки «холмщаків», приєднуйтеся до нашої справи. Процес створення пам’ятного знаку нелегкий і затратний, сподіваємося на вашу підтримку.

Галина БОРБЕЛЮК,

член ради культурного товариства «Холмщина».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up