Новини

Зимненській іконі Пресвятої Богородиці поклонялися в Одесі

Архів
36 переглядів

З благословення, митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Одесу прибула велика святиня   УПЦ – чудотворна Зимненська ікона Божої Матері.

Більше як тисячолітня історія цього образу пов’язана з багатьма свідченнями допомоги людям.  Постійно це зображення зберігається в Зимненському монастирі, де сестри обителі, днями і ночами возносять молитву.

У Свято-Успенський кафедральному соборі  Одеси  образ зустріли  митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, а також вікарні єпископи Аркадій, Діодор і Віктор, ректор духовної семінарії армандрит Серафим і численне духовенство. Після богослужіння перед іконою відбувся святковий молебень, митрополит Агафангел  відзначив, що «сьогодні радуються  небеса і земля з того, що в нашу богохранимую Одесу прибула Цариця Небесна в Чудотворному Зимненському образі», про що  повідомляє сайт монастиря.

До 8 липня  віруючі одесити  мали можливість помолитися перед цим образом, випросивши у Пречистої благословення на зцілення, на сімейне благополуччя, на труди на славу Божу. Весь цей час тут звершувалися молебні та акафісти.

Коментарі
Теги: Зимненська ікона Богородиці, релігія, УПЦ
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up