Новини

Зимнівська ОТГ налагоджувала партнерство із гміною Грубешів

Архів
10 переглядів

У рамках угоди про міжнародну співпрацю представники Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя, Зимнівської ОТГ відвідали польську гміну Грубешів. Поїздка відбулася за сприяння народного депутата Ігоря Гузя та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Під час зустрічі з головою Спілки Гмін Любельщизни Яном Молодецкі обговорили шляхи втілення спільних проектів з транскордонного співробітництва та напрацювали подальший план роботи з розвитку партнерства. Також поляки поділились досвідом реформування освіти.

Волинська делегація презентувала досягнення національної творчості. З нагоди дня місцевого самоврядування, українськими піснями вітали гурти «Чарівниця» з смт Іваничі та «Брати» з села Луковичі, а Анна Воєвода з Нововолинська  зачарувала грою на скрипці.

Волинську делегацію представляли – голова правління Андрій Бокоч та виконавчий директор Асоціації Валентина Степюк, голова Вишнівської ОТГ Віктор Сущик, представники апаратів громад Олена Шумик, Надія Жук і Юля Степанюк, керівники приймалень депутата Тетяна Азаркевич та Валентина Романюк.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up