Новини

Зимнівська призерка всеукраїнської олімпіади з філософії

Архів
3 переглядів

Учениця 11-А класу Зимнівського НВК Ірина Козун виборола третє місце на ІV Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів.

Участь в ній брали 42 учні, які пройшли відбірковий заочний етап і представляли 21 область України.У перший конкурсний день, окрім урочистого відкриття, відбувалася спільна дискусія на тему «Ближче до філософії!» або що ми знаємо про Всесвітній день філософії та як його відзначають в Україні та світі?» Після цього учасники презентували себе та свій регіон. Увечері для проводився майстер-клас з написання конкурсної роботи: «Есе: література VS/& філософія».

Другий конкурсний день розпочався із написання філософського есе (англійською мовою), після чого учасники відвідали проектний захід TEENS ECO IT-SPACE в інноваційному центрі iHUB. Учасники івенту розглядали екологічну сторону розвитку інформаційних технологій, аспекти можливої небезпеки від розвитку ІТ та шукали відповіді на питання, чи може бути екологія підґрунтям до розвитку інформаційних технологій, чи небезпека від ІТ – це надумана та необґрунтована проблема чи реальна загроза.

Темою цьогорічної олімпіади була «Екологічна свідомість». Учасники знову змагалися в майстерності написання філософського аналітичного есе на задану цитату. Всі представники були поділені на три категорії: 8 – 9 класи, 10 – 11 класи – україномовна і англомовна групи. Саме в останній Ірина, яку до олімпіади готувала учителька англійської мови Ганна Жаловага, і виборола призове третє місце, продемонструвавши чудові знання не лише з філософії, а й з англійської.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up