Новини

Зимнівські підземелля серед 15-ти таємничих екскурсій України

Архів
9 переглядів

До переліку найцікавіших таємничих місць, відвідвідувань яких захоплює дух туриста, за добіркою команди « Zruchno.Travel», потрапило підземення Зимненського монастиря.

Знавці переконані, що тут можна знайти печери, схожі з підземними лабіринтами Києво-Печерської Лаври. Адже Зимнівський Святогорський ставропігійний монастир – один із найдавніших в Україні. За свою довгу історію обитель не раз руйнувалася і відновлювалася. У кінці XIX століття монастир став жіночим, за радянських часів його закрили, відновлювати почали тільки в 1991 році.

Вхід у стародавні печери знаходиться біля Троїцької церкви. Комплекс Зимнівських печер складається з трьох вулиць-коридорів і підземного храму, загальна протяжність печер сягає понад 70 метрів. Храм, розташований у кінці, знаходиться на глибині близько шести метрів, у зведенні церкви є вентиляційний отвір у вигляді купола, який виходить на внутрішній монастирський двір. Вхід у печери Зимненської обителі відкритий для відвідування паломниками і екскурсантами.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up