На головну Новини Зимнівські школярі зняли короткометражний римейк різдвяного фільму

Зимнівські школярі зняли короткометражний римейк різдвяного фільму

76

“Сам у школі” – так називається короткометражне кіно, яке зняли учні Зимнівської школи-ліцею за мотивами відомого різдвяного фільму “Сам удома”.

Міні-стрічка розповідає про те, як головний герой, задрімавши в класі, прокинувся, коли школа вже була зачинена. І підслухав розмову двох зловмисників, які запланували викрасти комп’ютери із навчального закладу. Тож хлопець вирішує захистити свою школу і, як і герой відомого фільму Кевін, майструє для лиходіїв чимало пасток. Пригода завершується щасливо: шкільне майно врятоване, зловмисники затримані.

- реклама -

Над створенням міні-фільму працював дев’ятикласник Андрій Жаловага з однокласниками Романом Охримчуком, Вадимом Дорошем, Макаром Вольським, Олексієм Баюном та іншими. Самі написали сценарій, спираючись на ключові сцени культової стрічки, а діалоги вигадували по ходу роботи. Знімали на шкільну камеру. Перевтілитися у кінорежисерів та акторів школярі вирішили для того, аби на новорічному святі продемонструвати щось цікаве і незвичайне. За основу обрали “Сам удома”, адже цей фільм знає кожен. До слова, цього року фільм режисера Кріса Коламбуса святкує 30-річний ювілей, тож римейк від зимнівських школярів – це ще символічний подарунок до дня народження оригінальної кінострічки.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісім + 18 =