Новини

“Зимова агрошкола” відкрила десятий сезон

Архів
4 переглядів

Про програми підтримки сільськогосподарських виробників, які діють у районі, говорили на відкритті десятого сезону освітнього проекту «Зимова агрошкола», який стартував 8 листопада  у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості, повідомляє управління агропромислового розвитку РДА.

На першій зустрічі нового сезону начальник відділу розвитку галузей АПК управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Світлана Мазурок ознайомила слухачів із Комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Волинської області в цілому та Володимир-Волинського району зокрема. При цьому закцентувала увагу на тому, що особисті селянські господарства займають провідні позиції з виробництва сільськогосподарської продукції й залишаються основним джерелом доходів сільського населення. В основному це господарства сімейного типу, що виробляють, споживають та реалізують сільськогосподарську продукцію. 

Її колега, начальник відділу розвитку інвестицій та європейської інтеграції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Катерина Підгурець зупинилася на основних положеннях Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперацій, яка вступає у дію наступного року.

– Концепція передбачає дві групи підтримки фермерів: фінансову та земельну. Щодо першої, то вона зосереджуватиметься на дотуванні тваринництва, садівництва, виноградарства і переробки сільськогосподарської продукції, щоб створювати додану вартість. Буде фінансуватися і здешевлення кредитів та агрострахування, – зазначила Катерина Анатоліївна.- Також передбачається, що прийнята програма стимулюватиме набуття господарствами статусу фермерів та об’єднання їх в кооперативи.

Продовження роботи освітнього проекту планується за найбільш актуальними напрямками і має на меті практичне використання отриманих учасниками знань та навиків для ефективного ведення власного селянського господарства.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up