Новини

Зимова казка від волонтерів ГО “Об’єднання Активіст”

Архів
6 переглядів

У передостанній день шкільних канікул,13 січня, 40 дітей військовослужбовців із нашого міста побували у казковому різдвяному Львові. Насичену екскурсіями і розвагами поїздку для них організували волонтери ГО «Об’єднання Активіст».

На світанку, поки місто ще спало, дітлахи вирушили на зустріч пригодам. Першою зупинкою маршруту став стадіон «Арена Львів». Тут на гостей чекала цікава й пізнавальна екскурсія з масою веселих історій і цікавих подробиць із життя стадіону. А діти у буквальному сенсі змогли торкнутися до пам’ятних місць, де сиділи відомі футболісти світу та представники політичної еліти, або ж до футболок з автографами «зірок» футболу.

Далі на дітей чекав центр давнього міста, сповнений святковою різдвяною атмосферою. Вони побували на екскурсії у Львівському театрі опери й балету, побачили, як на сцені репетирують артисти, і дізналися цікаві факти про історію цього закладу і його вишуканої будівлі. Екскурсійний тур на «Чудо-поїзді» не лише відкрив перед володимирчанами незнані куточки Львова, а й став нагодою перепочити.

   Після цього була прогулянка різдвяним ярмарком, смачний обід і найочікуваніший пункт програми – відвідини аквапарку! Тепла водичка, веселі водні атракціони і розваги вмить зняли втому від переїздів і прогулянок. І після активно проведеного часу вирушили додому.

«Приємно бачити очі дітей, які зарядилися позитивними емоціями наприкінці зимових канікул. Тому ми, волонтери, теж заряджалися від цих іскорок позитивом! Заради низ  ми й робимо щось і живемо!» – зазначила представниця ГО «Об’єднання Активіст» і депутатка міської ради Віра Сєргєєва.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up