На головну Новини Зимовий табір «Третього полку» у Карпатах

Зимовий табір «Третього полку» у Карпатах

16

Зустріти Різдво у Карпатах – такою метою задались кілька місяців тому інструктори ВВПЦ «Третій полк» на чолі з керівником організації Русланом Бормовим. І володимирські хлопці та дівчата охоче долучились до цієї ініціативи.

Тиждень у горах тривало таборування під назвою «Mountain Rangers», під час якого два десятки школярів ставили перед собою нові випробування та підкорювали вершини у всіх значеннях цього слова (на фото – учасники таборування під час привалу).

- реклама -

Денні походи в гори змінювались веселими вечірніми посиденьками, кібертурнірами, спортивними змаганнями, спілкуванням на різноманітні теми. Святвечір звичайно ж провели з кутею та колядуванням, а додому повезли неймовірні враження, зафіксовані у відеороботах, відзнятих власними силами під час подорожей горами та річками.

«Улітку курсанти ВВПЦ «Третій полк» вчаться навичкам самообслуговування, тренують спритність та вивчають військову тактику і стратегію під час перебування у таборах «Ranger Camp», що вже кілька років поспіль організовуються поблизу Володимира-Волинського, а тепер ми вирішили урізноманітнити та ускладнити завдання, створивши табір у незвичній для нас гірській місцевості. Усі залишились дуже задоволеними, адже провести свята у Карпатах, на свіжому повітрі, з давніми та новими друзями – це було незабутньо і дуже круто», – прокоментував керівник військово-патріотичного центру Руслан Бормовий. Він зазначив, що зимовий старт «Mountain Rangers»  був вдалим, тож скоріш за все таке таборування матиме місце й надалі і стане щорічним, як і літній «Ranger Camp».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

20 + 20 =